Patronka Miss & Mr. Look Bella 2019

Veronika Krajplová

Z castingu Miss & Mr. Look Bella rovnou na titulní stránky světových časopisů! 

Modelka Veronika  Krajplová, patronka  soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2019, se stala absolutní  vítězkou Look Bella 2012. Od té doby rozjela svou modelingovou kariéru doslova naplno! Fotila například v proslulém New Yorku, v Paříži či v Londýně. Veroničin úsměv zdobil titulní stránky mnoha čísel populárních českých i zahraničních fashion časopisů jako například Comopolitan, Marianne nebo Žena a život. Stala se také součástí celosvětových kampaní luxusních značek MAC nebo Swarovski!

Přijď na casting a NECH SE OBJEVIT stejně tak jako Veronika!

Patron Miss & Mr. Look Bella 2019

Antonín Beránek

Šestý nejkrásnější muž planety bude na castinzích Miss & Mr. Look Bella 2019!

Patronem již XVI. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella je totiž model Antonín Beránek, který v roce 2010 získal titul Look Bella 2010, poté titul Muž roku 2013 a tentýž rok se stal také Nejkrásnějším mužem Evropy. 

Antonín nyní nejvíce působí v Asii, kde také tráví většinu roku. Setkat se s ním můžete ale i v rámci Evropy. Jeho úspěšná modelingová dráha ho zavedla například do Hamburku či módního Milana. Jeho tvář se objevila na stránkách světově proslulých časopisů jako je Esquire, Cosmopolitan či Harper´s Bazaar. Antonín se také objevil v prestižních celosvětových reklamách! Na jeho mužský šarm vsadila světová firma Durex, společnost Samsonite nebo například francouzská kosmetika Lovea.

Přijď na casting a NECH SE OBJEVIT stejně tak jako Antonín!

 

blog

Novinky

  • Castingy
  • Finále
  • Patroni
Přečíst více novinek:
Vítězové modelingové soutěže Look Bella 2023: Čeká je kariéra ve světě!
Sandra Pospíšilová má jasno: Další dítě nebude!
Miss Look Bella, krásná Mařáková, se blýskla odvážným modelem...

casting

Chcete vstoupit

do světa modelingu?

Startujeme XVII. ročník prestižní soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA!

Registrace na webových stránkách www.lookbella.cz je spuštěna a pořádající agentura PRESTIGE MODELS uspořádá během října 2021 castingy po celé republice castingy na další, tentokráte již sedmnáctý ročník. 

Stačí jen sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting, zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu. 
Na soutěžící se na castinzích budou opět těšit patroni krásná topmodelka Veronika Krajplová a sympatický topmodel Antonín Beránek. Nebudou chybět ani další znamé osobnosti, na účastníky castingů čekají dárky od partnerů a samozřejmě zábava!

podat přihlášku
PŘIHLÁSIT SE

vítězové

Look Bella


NAŠÍ AGENTURY

Historie

Agentura Prestige Models s.r.o. vznikla v roce 2004 a od této doby organizovala více jak 2 000 eventů pro české i zahraniční klienty.

Mezi největšími eventy agentury je soutěž krásy Look Bella, která  je na trhu již více než 15 let. 

Roky praxe a zkušeností vedou k tomu, že jakákoli akce s námi je pro našeho klietna bezstarostná a plná zábavy.

Chcete s námi spolupracovat, chcete být našimi klienty?

Správná volba, napište nám!