Back3. 4. 2019

Denisa Korešová díky Miss Look Bella odlétá na Miss Supertalent do Korei

Na přelomu dubna a května čeká na nejkrásnější dívky světa nabytých čtrnáct dní plných módních show, focení kampaní, setkání se sponzory, ….

V tomto termínu se totiž v Jižní Korei uskuteční již po 12. Miss Supertalent of the World. Na letadlo směr Soul, Jižní Korea, nasedne také II. vicemiss Look Bella 2018 Denisa Korešová. Na druhou stranu zeměkoule pojede reprezentovat tuto soutěž krásy, agenturu Prestige Models a hlavně Českou republiku.

Představí se v národním kroji od Michaely Leitnerové Dihlové, plavkách Neonky od Nely Slovákové, ve kterých zazářila již během finálového večera Miss & Mr. Look Bella 2018 v Zoner BOBYHALL.

Denisa získala v prosinci titul II. vicemiss Look Bella 2018, díky svému sportovnímu nadání a zálibě v neobvyklém sportu-boxu, byla vybrána jako reprezentantka České republiky na prestižní světovou soutěž krásy Miss Supertalent v Jižní Korei, v Soulu.

Denisa se na soutěž pilně připravuje: „Pracuji na své postavě a piluji angličtinu, abych svým projevem dokázala zaujmout hodnotící během celého dvoutýdenního pobytu“.

A co Denisu v Soulu čeká? Hned po příletu se dívky vrhnou na focení profilových fotek,  prohlédnou si krásy hostitelského města a navštíví vážené partnery akce. Všechny soutěžící se představí na 220m dlouhém červeném koberci během fashion show v nákupní čtvrti Myeong-dong. Zpestřením programu bude účast na K-pop festivalu, tedy festivalu hudebního žánru, který pochází z Jižní Korei a těší se popularitě po celém světě. Následovat bude třídenní natáčení televizních reklam. Poté se však bude schylovat k vrcholu celého pobytu, tedy k večeru kdy proběhne samotné Grand finále, které se odehraje v pátek 10.5. 2019. 

Buďte u toho s námi a sledujte Denisinu cestu na instagramovém profilu @lookbellaeu. Teď už nezbývá než naší reprezentantce držet palce✊

Did you like this article? Share it!