Back3. 2. 2019

MISS LOOK BELLA 2018 ZAZÁŘILA NA PARIS FASHION WEEK! BONJOUR TEREZIE!

 
Paris fashion week HAUTE COTOUR, nejlepší módní návrháři, top modelky, celebrity a samozřejmě luxusní značky – takový je Pařížský týden módy a díky prosincovému vítězství v soutěži Miss & Mr. Look Bella 2018 jej mohla zažít na vlastní kůži Terezie Jastrzembská.
 
Prestižní módní událost si nenechal ujít náš oficiální fotograf, světově uznávaný Arthur Koff, který ukázal Terezii backstage této velkolepé show. Viděla tak zákulisí největších přehlídek top návrhářů a dostala se do blízkosti těch nejoblíbenějších top modelek a modelů současné doby. Terezie v nabitém programu stihla i vidět známá pařížská místa jako například Champs-Élysées a Eiffelovku, která ji okouzlila svou osobitou atmosférou.   
 
Miss Look Bella 2018 Terezie skvěle zapadla mezi hvězdy červených koberců svou krásou a předvedla se v modelech přední české návrhářky Beaty Rajské.
 
Terezie viděla mnohé přehlídky - například přehlídku Alexis Mabille a jeho Haute Couture pro jaro a léto 2019, přehlídku čínské módní návrhářky Haute Couture Guo Pei. Kouzelné šaty předvedly modelky (např. Zhenia Katava či Joana Sanz) na přehlídce Libanonského návrháře Zuhaira Murada. Do těchto třpytivých kousků by se, podle Terezie, musel zamilovat každý. Vrcholem jeho přehlídky byly zdobné, honosné svatební šaty, které na sobě měla ruská modelka Alena Frolova.  Francouzský módní návrhář Alexandre Vauthier přinesl na molo esenci francouzského šarmu. Terezie se mohla podívat u této přehlídky i do backstage a pozorovat tak, jak probíhá veškerá příprava na show takovéhoto formátu a jak vše modelky zvládají. Aby luxusních a pohádkových šatů nebylo málo, Terezie navštívila přehlídku Libanonského návrháře Ziada Nakada plnou ženskosti, okázalosti a něžné krásy.
Terezii nejvíce utkvěla přehlídka řecké módní návrhářky Celia Kritharioti. „Celá show byla nejenom o chůzi na molu, ale i o tanci a extravaganci. Odstartovaly ji dívky ve vzduchu na lanech a poté tanečník na podpatcích. Na konci předvedla modelka měla velké, bílo-růžové svatební šaty a k hlavě měla připnutou řadu několika růžových balonků, které jí nadnášely závoj.“
 
Mezi životni zážitky patřilo osobni setkání a společná fotografie s božským Libanonským návrhářem a tvůrcem snových šatů Georgesem Hobeikou a modelkou Cindy Bruna. Díky vstupu do backstage, který umožnil fotograf Arthur Koff se podařilo Terezii z blízka pozorovat přípravu makeupu a hairstylingu španělské top modelky Blanci Padilla.
 
Tohle vše a mnohem více během nadupaných pěti dnů zažila na nejprestižnější fashion akci světa osmnáctiletá Terezie Jastrzembská díky vítězství v soutěži Miss & Mr. Look Bella. Setkala se s mnohými hvězdami modelingu a předními módními návrháři a otevřela si tak dveře do mezinárodního módního světa. 
 
Miss Look Bella 2018 Terezie o týdnu v Paříži říká: „Viděla jsem neskutečné přehlídky, u kterých mi málem spadla brada. Celých pět dní bylo pro mě neskutečnou inspirací. Za vše děkuji právě soutěži Miss & Mr. Look Bella, agentuře Prestige Models a fotografovi Arthurovi Koffovi, který mě Paříží provedl. Také bych chtěla poděkovat paní Beatě Rajské a butiku Perfect Dress Prague za půjčení šatů.“

Foto: 4to4u - Arthur Koff

 

Did you like this article? Share it!