Back24. 1. 2019

VÍTĚZKY MISS LOOK BELLA 2018 NA PŘEHLÍDCE ŠATŮ SANDRA MARK FASHION DESIGNER

Historickou budovu staré slévárny naproti Galerii Vaňkovka zaplnil největší svatební veletrh v Brně. Ve dnech 18.1. a 19.1.2019 se konala velkolepá Svatební show Brno 2019, kterou každoročně pořádá svatební agentura NAIVE. Na dvou tisících metrech se představily svatební salóny, módní návrháři, zkrátka veškeré služby, které k dokonalé svatbě potřebujete. Inspirovat se tak mohli přijít všichni budoucí novomanželé, kteří nyní plánují svůj velký den.

Vrcholem pátečního odpoledne byla série módních přehlídek. V rámci těchto show se také předvedly finalistky a vítězky soutěže Miss & Mr. Look Bella 2018. Modelky agentury Prestige Models během přehlídky božských šatů návrhářky Sandry Mark měly možnost předvést společenské i svatební šaty.

Ženské, sexy, přitom mimořádně elegantní, takové jsou šaty, ve kterých se představila vítězka Miss Look Bella 2018 osmnáctiletá Terezie Jastrzembská, II. vicemiss Look Bella Anna Kosová, Miss World  Look Bella 2018 Dominika Trelová, Miss Silueta Look Bella 2018 Lucie Svobodová a finalistky Irena Trojanová a Valerie Stratilová.

Miss Look Bella 2018 Terezie se sotva vrátila z přehlídky a už balila kufry znovu. Tentokrát na cestu do Paříže. Vítězka Miss Look Bella 2018 společně s oficiálním fotografem soutěže Miss & Mr. Look Bella Arthurem Koffem totiž odletěla na nejprestižnější týden módy, přehlídky Haute Cotour, známých návrhářů, luxusních značek, topmodelek a celebrit – Paris Fashion Week.

Foto: Karel Juda

Did you like this article? Share it!