Back2. 12. 2018

Vyzpovídali jsme patrony XV. ročníku Miss & Mr. LOOK BELLA 2018, Veroniku Krajplovou a Antonína Beránka

Co vám proběhlo hlavou, když vás agentura oslovila, abyste se stali patrony Miss & Mr. LOOK BELLA 2018?

VERONIKA: Jestli se nespletli. J Ne, byla jsem velmi šťastná. Ale zároveň jsem měla trošku obavy, abych byla dobrá patronka J

ANTONÍN: Už v loňském roce jsem byl velmi potěšen a myslím, že spolupráce proběhla skvěle a zakončila se společným vysláním loňské vítězky na světovou soutěž do Korei, kde získala titul 3. vicemiss. Jsem rád, že spokojenost je na obou stranách a můžeme ve spolupráci pokračovat i tento rok.

 

Proč jste se rozhodli nabídku přijmout?

VERONIKA: Protože cely tým Miss & Mr. LOOK BELLA mám velice ráda a být ve finále a vyhrát pro mě moc znamenalo. Takže se těším, co to bude znamenat pro letošní finalisty a vítěze.

ANTONÍN: Jednoznačně, abych soutěžícím mohl předat své zkušenosti a pomoci jim při těžkých začátcích.

 

Jakou největší chybu dělají soutěžící na castinzích?

VERONIKA: Záleží hodně na vzhledu, ale v těchto soutěžích i hodně na charakteru a sympatiích. Takže bych řekla, když se někdo moc přetvařuje. Sebevědomí je určitě důležité, ale v nějaké míře. A ve vzhledu asi přehnaně moc make-up. Přirozenost je nejkrásnější a je důležité vidět slečnu přirozeně, aby bylo možné vědět jak moc může být tvárná.

ANTONÍN: Občas mi přijde, že přílišná nervozita nedovolí soutěžícím se úplně otevřít a být přirozený.

 

Budete se snažit předat soutěžícím nějaké moudro? J

VERONIKA: Nevím jestli nějaké moudro mám J, ale určitě se budu snažit. Byla bych velmi ráda, kdyby jsme spolu vycházeli na kamarádské úrovni a vždy se na mě mohli obrátit.

ANTONÍN: Do budoucna kdykoliv mile rád předám své cenné zkušenosti. V tom přece spočívá moje pozice patrona. J

 

Proč byste doporučili dívkám a chlapcům přihlásit se právě do soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA?

VERONIKA: Určitě nové zkušenosti, spoustu zážitků, nové možnosti v osobním rozvoji. Některým (třeba jako právě mně) to pomůže v sebevědomí a sebedůvěře.

ANTONÍN: Je to skvělý start do světa modelingu a možnost jak získat první cenné zkušenosti.

 

Co byste řekli dívce/chlapci, kteří se vás zeptají, co je čeká po úspěchu v soutěži jako je Miss & Mr.  LOOK BELLA?

VERONIKA: Řekla bych zřejmě to, co jsem řekla v předchozí otázce.

ANTONÍN: Důležité je zůstat sám sebou, být trpělivý a neustále na sobě pracovat. Nabídky určitě přijdou a tím se nasbírají cenné zkušenosti. A jelikož budou v úzkém kontaktu s profesionálním týmem fajn lidí, je určitě šance i nabídek ze zahraničí.

 

Oba se modelingem živíte a pracujete i v zahraničí. Doporučili byste vítězům orientovat se spíše na česky nebo na zahraniční trh? Jaké plusy a minusy vidíte na obou trzích, co se týká modelingu?

VERONIKA: Doporučila bych spíše zahraniční trh. Tím nechci shazovat česky trh, protože si myslím, že jsou v něm velmi talentovaní lidé, ale v zahraničí je více možností. Tím bych zhodnotila i plusy a mínusy. Ale zahraničí má určitě taky své mínusy. Začátky jsou těžké na obou stranách, ale v zahraničí je člověk sám (aspoň ze začátku, což je někdy těžké na psychiku).

ANTONÍN: V České republice je nevýhoda, že market je poměrně úzký a nejlépe se vyplatí reklamní herectví. V zahraničí je to velká škola a naučí to člověka se o sebe postarat. Naučí se jazyky a získá opravdu velké zkušenosti do života plus občas člověk fotí v nádherných lokacích, kam by se běžně nedostal. Samozřejmě jsou tam úskalí, že je člověk většinou 2-3 měsíce bez rodiny a je odkázán sám na sebe a může se stát, že market nebo místní kultura úplně člověku nesedne. To se tam pak může lehce trápit. Ale je důležité to vzít jako cennou zkušenost a příležitost co nemá každý a vzít si z toho jen pozitiva do budoucna!


Máte nějakou vtipnou historku “ze zákulisí” přehlídek/foceni?

VERONIKA: Je jich určitě více. Ale je těžké si nějakou vybavit. Asi moje začátky s angličtinou, kdy jsem říkala YES snad na všechno, protože jsem vůbec nerozuměla.

ANTONÍN: Spousty, ale vzpomněl jsem si, jak jsme fotili spodní prádlo na posteli a potřebovali jsme polštář, aby mi podložili záda. Polštář nebyl po ruce, a tak si pod peřinu vlezl Číňan, a udělal polštář J.

 

Co byste chtěli vzkázat letošním soutěžícím?

VERONIKA: Hodně úspěchů a aby si to snažili užít.

ANTONÍN:  Záleží především na jejich energii, která z nich bude vyzařovat. Tudíž doporučím si to užít, ale stále mít profesionální přístup.

 

Bonusová otázka:

Jaké máte vzpomínky na vaše působení v soutěži Miss & Mr.  LOOK BELLA? Na co rádi vzpomínáte? J

VERONIKA: Pamatuji si hlavně, jak jsem byla nervózní J Ale bylo to zbytečné, protože všichni byli strašně milý, hodní a nápomocní. Ráda vzpomínám na soustředění a samotné finále. Protože když z vás spadne tréma, je to skvělé. A samozřejmě na to, když jsem slyšela své jméno při vyhlášení J

ANTONÍN: Už to bude dlouhých 8 let, ale nesu si s sebou pouze pozitivní dojmy, jelikož, jak si můžete všimnout, stále trvá skvělá spolupráce. A mimo jiné to byla moje první zkušenost, která mi dodala odvahu do dalších modelingových aktivit.

 

 

Did you like this article? Share it!