Back21. 8. 2018

Nech se vyfotit stejným objektivem jako Naomi Campbell nebo Claudia Schiffer! Oficiálním fotografem je ARTHUR KOFF!

Je nám velkou ctí, že oficiálním fotografem letošního ročníku soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA je právě ARTHUR KOFF. Jeho jméno je spojeno se světovými fashion weeky, pravidelně fotí největší módní akce v Paříži, v Miláně, v Londýně i v New Yorku. Na jeho umění vsadily světové značky Dolce & Gabbana, Armani, Tommy Hilfiger nebo Versace.  Před jeho objektivem stály i přední světové modelky jako například Claudia Schiffer nebo Naomi Campbell! Chceš i ty pózovat uznávanému fotografovi? Arthur bude na castinzích Miss & Mr. LOOK BELLA!
 
„Cestuji, vidím a fotím…“
 
Arthur dostal svůj první fotoaparát v 8 letech a už tehdy začal pomalu mířit do světa fotografie. K focení módy se ale dostal až před pěti lety. „ Jednou jsem to jen tak zkusil v Praze a hned jsem pochopil, že to je můj směr. Teď je to můj život. Cestuji, vidím i fotím to nejlepší ze světa módy a snažím se tak předat své zážitky všem, kdo o to mají zájem,“ říká Arthur. A jak se Arthur dorozumívá se zahraničními modelkami? „Umím česky, rusky, anglicky a trochu německy. Ale u focení často používám jen gesta, ne vždy dokážu jazykem vysvětlit city, které od vznikající fotografie očekávám,“ vysvětluje Arthur.
 
Look Bella – to je především krásná žena
 
Arthur bude letos fotit celou propagační kampaň letošního ročníku, zúčastní se castingů po celé České republice, soustředění i samotného Finále. A co ho napadne, když se řekne LOOK BELLA? „LOOK BELLA je pro mě především krásná žena. Potom je to pro mě také agentura PRESTIGE MODELS, se kterou rád spolupracuji již několik let,“ říká Arthur a zve všechny začínající i zkušené modelky a modely na castingy soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA!
 

Did you like this article? Share it!