Back7. 8. 2018

Chceš se stát tváří roku 2018? Registrace spuštěna!

Je to tady! Už nyní se můžeš přihlásit do nového ročníku prestižní soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2018! Pořádající agentura PRESTIGE MODELS právě spustila registraci – jednoduchý formulář na tebe čeká přímo na webových stránkách www.look-bella.cz!

Chceš se stát profesionální modelkou nebo modelem? Chceš předvádět luxusní oblečení, šaty nebo spodní prádlo na prestižních přehlídkách? Chceš stát před objektivem světovým fotografům? Chceš reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy? Chceš se objevit v televizních reklamách nebo na titulních stránkách časopisů? Dveře do světa modelingu se právě otevírají! Neváhej a registruj se již nyní!

Samotné castingy začnou v polovině září, termíny i místa po celé České republice budou brzy zveřejněna. „Všech castingů se budou účastnit vítězové LOOK BELLA 2017 a také letošní patroni – světová modelka Veronika Krajplová a šestý nejkrásnější muž planety Antonín Beránek“ prozrazuje Ing. Martin Špaček, ředitel pořádající agentury PRESTIGE MODELS. I jejich modelingová dráha, ale začínala právě registrací do soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA! Tvá cesta může začít právě teď!

Nech se objevit a staň se Miss / Mr. LOOK BELLA 2018!

Did you like this article? Share it!