Back26. 7. 2018

Miss Look Bella přivezla korunku ze Soulu

Nádherné 4. místo vybojovala teprve osmnáctiletá modelka Kristýna Stanislavová na světové soutěži krásy v Jižní Korei! Krásky z celého světa bydlely v nejluxusnější čtvrti pohádkového Soulu, Gangnam a navštívily spoustu zajímavých míst jako například Gyeongbokgung Palace.  Příležitost reprezentovat Českou republiku Kristýna dostala díky vítězství v prestižní soutěži krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2017, kterou každoročně pořádá produkční a modelingová agentura PRESTIGE MODELS.
 
Silikony, plastiky i bulimie. Přirozená krása ze Strážnice zabodovala
Kristýna a dalších 23 dívek z různých koutů světa strávily celých 14 dní přípravami na finálový galavečer.  Česká modelka byla na soutěži nejmladší a jako jedna z mála tak bojovala se svou přirozenou krásou. „Plastika nebyla nic neobvyklého. Moje soupeřky měly přikrášlené rty, prsa, ale dokonce i zadek,“ prozrazuje další kráska ze Strážnice, ze které pocházejí i úspěšné České Miss Lucie Hadašová a Eliška Bučková. Kromě plastik se v Korei setkala i s typickou nemocí modelek! „Jedna z finalistek trpěla i bulimií,“ prozrazuje Kristýna. Ona samotná však na žádné diety není, postavu si udržuje hlavně cvičením.
 
Miss Francie a české sušenky – dva pomocníci v Korei
 „Byl to můj první let a ještě k tomu takhle daleko, pak jsem najednou byla v Korei. Po příletu jsem se seznámila s Miss Francie, se kterou jsme se hned zkamarádily,“ popisuje nadějná kráska svou první modelingovou cestu na soutěž World Beauty Queen Pageant 2018. „Každý den byl opravdu bohatý program. Návštěvy sponzorů, focení propagačních materiálů i kosmetických značek nebo nácviky choreografie. Bylo to opravdu vyčerpávající,“ odhaluje modelka a Miss LOOK BELLA 2017 pozadí světové soutěže krásy. Modelky si užívaly také luxusní korejská jídla, Kristýna ale přežívala na obyčejných sušenkách. „Sushi, ostrá jídla, ani krvavé steaky zrovna nemám ráda, tak jsem jedla převážně sušenky. Ve čtvrti Gangam jsem ale našla i ryze českou restauraci s krásným českým názvem „Na zdraví“, „ říká Kristýna, ale hned dodává, že i hladovka stála za to. „ Nechtělo se mi ani věřit, že jsem se umístila v Top 5, je to pro mě velký úspěch a každé modelce doporučuji vyzkoušet zahraniční soutěž, “ dodává Kristýna.
 
V kufru si vezla sexy šaty i národní kostým
Kristýna si do pohádkového Soulu přibalila přiléhavé koktejlky a národní kostým ze Salonu MIA a také večerní šaty ze Studia Dany Svozílkové, ve kterých přebírala korunku. Soutěžní fotografie mladé modelce profesionálně nafotil světově uznávaný fotograf Arthur Koff, který je zároveň oficiálním fotografem české soutěže krásy Miss & Mr. LOOK BELLA 2018. Další ročník startuje již v září. Pořádající agentura PRESTIGE MODELS bude i letos hledat ty nejzajímavější tváře, které budou opět reprezentovat Českou republiku i v zahraničí. „Příští rok mě čeká maturita, tak se budu soustředit hlavně na školu. V modelingu ale budu určitě pokračovat. Můžete mě například potkat na některých z castingů LOOK BELLA,“ dodává Kristýna s tím, že na castinzích budou kromě ní také letošní patroni soutěže – světově úspěšní modelové Veronika Krajplová a Antonín Beránek.
 
 
 
 

Did you like this article? Share it!