Back9. 7. 2018

Letošními patrony jsou Veronika Krajplová a Antonín Beránek - seznamte se, prosím!

Na všech letošních castinzích s námi bude krásná modelka z titulních stran světových časopisů Veronika Krajplová a také šestý nejkrášnější muž planety Antonín Beránek! 
Modelka Veronika  Krajplová, patronka XV. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018, se stala absolutní  vítězkou Look Bella 2012. Od té doby rozjela svou modelingovou kariéru doslova naplno! Fotila například v proslulém New Yorku, v Paříži či v Londýně. Veroničin úsměv zdobil titulní stránky mnoha čísel populárních českých i zahraničních fashion časopisů jako například Cosmopolitan, Marianne nebo Žena a život. Stala se také součástí celosvětových kampaní luxusních značek MAC nebo Swarovski!

Druhým patronem již XV. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella je model Antonín Beránek, který v roce 2010 získal titul Look Bella 2010, poté titul Muž roku 2013 a tentýž rok se stal také Nejkrásnějším mužem Evropy. 

Antonín nyní nejvíce působí v Asii, kde také tráví většinu roku. Setkat se s ním můžete ale i v rámci Evropy. Jeho úspěšná modelingová dráha ho zavedla například do Hamburku či módního Milana. Jeho tvář se objevila na stránkách světově proslulých časopisů jako je Esquire, Cosmopolitan či Harper´s Bazaar. Antonín se také objevil v prestižních celosvětových reklamách! Na jeho mužský šarm vsadila světová firma Durex, společnost Samsonite nebo například francouzská kosmetika Lovea.
A vy se můžete těšit na další články, kde si oba patrony ještě více představíme!

Did you like this article? Share it!