Back9. 7. 2018

Letošními patrony jsou Veronika Krajplová a Antonín Beránek - seznamte se, prosím!

Na všech letošních castinzích s námi bude krásná modelka z titulních stran světových časopisů Veronika Krajplová a také šestý nejkrášnější muž planety Antonín Beránek! 
Modelka Veronika  Krajplová, patronka XV. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018, se stala absolutní  vítězkou Look Bella 2012. Od té doby rozjela svou modelingovou kariéru doslova naplno! Fotila například v proslulém New Yorku, v Paříži či v Londýně. Veroničin úsměv zdobil titulní stránky mnoha čísel populárních českých i zahraničních fashion časopisů jako například Comopolitan, Marianne nebo Žena a život. Stala se také součástí celosvětových kampaní luxusních značek MAC nebo Swarovski!

Druhým patronem již XV. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella je model Antonín Beránek, který v roce 2010 získal titul Look Bella 2010, poté titul Muž roku 2013 a tentýž rok se stal také Nejkrásnějším mužem Evropy. 

Antonín nyní nejvíce působí v Asii, kde také tráví většinu roku. Setkat se s ním můžete ale i v rámci Evropy. Jeho úspěšná modelingová dráha ho zavedla například do Hamburku či módního Milana. Jeho tvář se objevila na stránkách světově proslulých časopisů jako je Esquire, Cosmopolitan či Harpes Bazar. Antonín se také objevil v prestižních celosvětových reklamách! Na jeho mužský šarm vsadila světová firma Durex, společnost Samsonite nebo například francouzská kosmetika Lovea.
A vy se můžete těšit na další články, kde si oba patrony ještě více představíme!

Did you like this article? Share it!