Back19. 7. 2017

Patronka XIV. ročníku Look Bella 2017 Lucie Kovandová odpovídá na naše otázky!

Zeptali jsme se Lucie na to, co se jí líbí na patronování a co by poradila mladým dívkám a chlapcům, kteří se teprve chystají soutěže Look Bella zúčastnit.

Co Vám proběhlo hlavou, když vás agentura oslovila s nabídkou patronování soutěže Look Bella?
Lucie: Byla jsem mile překvapena a moc mě to potěšilo, Look Bella má už dlouholetou tradici a líbí se mi její koncept.

Co si myslíte, že Vás na této práce bude nejvíce bavit ?
Lucie: Bude to pro mě úplně nová zkušenost, tuto nabídku jsem dostala poprvé a jsem za ní opravdu ráda, těším se, že budu moci dívkám a chlapcům poradit a být tu pro ně, když budou potřebovat.

Proč jste se rozhodla nabídku přijmout?
LucieJak jsem se již zmiňovala, je to něco nového a já se těším na ty nové zkušenosti, a proto jsem neváhala tuto nabídku přijmout.

Budete se snažit soutěžícím předat i nějaké to moudro?
Lucie: Myslím si, že to bude takovej můj hlavní úkol, poradit jim, pomoci a být tam pro ně.

Dokázala byste říct, jakou největší chybu dělají soutěžící během castingů?
Lucie: Vždy když jsem v porotě na nějakou soutěž krásy, plno dívek tam jde a vůbec se neusmívají, a to je ta největší chyba, úsměv je vždy to nejhezčí a čiší z vás pak něco krásného a hned zaujmete  - teda mě ano. Proto vždy radím, ať se usmívají a zkouší tu nervozitu dát stranou.

Proč byste doporučila mladým dívkám nebo chlapcům zkusit právě Look Bellu?
Lucie: Je toho spousta ne jenom, že Look Bella má dlouholetou tradici, budou moci vycestovat do zahraničí a tak dále, ale hlavně si užijí spoustu zábavy, získají nové zkušenosti a poznají nové lidi.

Co byste řekla dívce/chlapci, který se Vás zeptá, co ji/ho čeká po úspěchu v soutěži jako je Look Bella?
Lucie: Odletí na světovou soutěž do zahraničí a plno nových možností ve světě modelingu.

Co momentálně krom patronství na soutěži Look Bella 2017 děláte Vy? Jak si užíváte letního období – pracovně či volnoaktivně?
Lucie: Momentálně pracuji - fotím a přehlídkuji, ale hlavně si užívám léto, jak jen to jde, je to moje nejoblíbenější období. Takže dovolenkuji a jsem s přáteli :))

Míváte před fashion show trému – přeci jen molo je dlouhé, podpatky vysoké…
Lucie: Tuto práci dělám už od 15, ze začátku ta nervozita samozřejmě byla, ale teď je to pro mě už tak normální, že nervozita vůbec není, je pravda, že když dostanu boty, nebo šaty, ve kterých se zrovna nedá chodit tak mám obavy, ale vždycky se to nějak zvládlo, zatím :))
 
Proto pokud přemýšlíte zda jít na castingy na Look Bella tak neváhejte a dojdite, budeme se na Vás těšit a věřte, že všem pomůžu nejvíc jak to půjde.
Přeji Všem soutěžícím hlavně hodně štěstí a aby si to užili nejvíc jak to jde, jsou to momenty na které budou vzpomínat.
Vaše Lucie

Did you like this article? Share it!