Back28. 4. 2019

Drama před odletem na Miss Supertalent

Cestovní horečka před odjezdem není nic neobvyklého, zvlášť, pokud máte letět na druhou stranu zeměkoule. U II. vicemiss Look Bella Denisy Korešové, která již v neděli 28. dubna 2019 odlétá do Korei na prestižní soutěž Miss Supertalent však dostala úplně jiný rozměr. Společně s teamem své agentury Prestige Models a společností Werso se vymýšlelo, jak zařídit co nejkrásnější kostým na jednu z přehlídek, dle požadavku Miss Supertalent, ve stylu Victoria´s Secret, který by byl zároveň i praktický k přepravě.
 Róby na prezentaci České republiky byly již připraveny, nafitovány a zbývalo je jen přibalit do kufru, když se horečnatě řešila situace jaké krásné prádlo a hlavně jakou sukni si Denisa s sebou vezme z dílny Werso, kvalitní české značkové výroby luxusního spodního prádla. Byl vybrán efektní model, ovšem právě k němu používaná sukně, ušitá ze silné plastové fólie, se nedala použít z důvodu nemožnosti ji přeložit, aby se vešla do předepsaného zavazadla. Takováto varianta, ale s několikahodinovým letem samozřejmě nebyla prakticky řešitelná.
Díky nápaditosti majitelky a návrhářky Werso paní Jiřiny Matoušové se povedlo vytvořit novou úžasnou kombinaci prádla a doplňků, ve kterém Denisa zaujme celosvětové publikum a který hravě obstojí ve světové konkurenci. Svůdné prádlo bude doplněno originálním náhrdelníkem, prstenem, náramkem a náušnicemi značky Preciosa.
Denisa se zkrátka dokonale blýskne! Držte jí palce během prvních květnových dnů a hlavně na finále 10. května 2019. Každodenní report sledujte na Instagramu @lookbellaeu.  

 
 

Did you like this article? Share it!