logo

Lookbella

Generální partner

Prestige

 

Pořadatel soutěže

prestige.png, 7 kB

Starší novinky

Záznam Velkého Finále LOOK BELLA 2012 na TV Metropol!

28. 12. 2012

Velké finále LOOK BELLA 2012: Vítězové si užijí i týdenní zájezd na Kubu!

21. 12. 2012

Hlasujte pro LOOK BELLA Internet 2012!

5. 12. 2012

BOULEVARD

Spy.cz: Supermiss ovládla krása!

31. 1. 2013

Focus Magazine: Hlasujte pro LOOK BELLA INTERNET!

12. 12. 2012

Monamie.cz: LOOK BELLA 2012 - Finále se blíží!

11. 12. 2012

Stylemagazin: LOOK BELLA 2012: Malý Michael Jackson, Tereza Kerndlová a Mirek Šimůnek na jednom pódiu

10. 12. 2012

Novinky

Semifinálový Galavečer v Hotelu Kurdějov!

Vloženo: 6. 11. 2016

Semifinálový Galavečer LOOK BELLA 2016: nádherná fashion shows, úžasní moderátoři Nela Slováková a Ondřej Blaho!

Letošní již XIII. ročník soutěže krásy LOOK BELLA 2016 zná finalisty! Pořádající agentura Prestige Models se postarala opět o úžasný zážitek. Celý Semifinálový Galavečer, kterým naše porotce provedla skvělá moderátorská dvojice Nela Slováková, a Ondřej Blaho byl unikátní v tom, že do něho postoupilo všech 36 soutěžících a závěrem večera porotci vybrali 18 nejlepších, kteří budou dále bojovat o titul absolutních vítězů LOOK BELLA 2016 a to dne 3. prosince v Laser Show Hall v Brně.

Zde propukne nevídaná show propojená s Gala Plesem. Pořádající agentura Prestige Models tedy uvede velmi vznosně plesovou sezonu, ale zároveň oslaví vítěze XIII. ročníku soutěže Look Bella 2016. Přijďte si užít nepopsatelný zážitek. Čeká Vás mimo jiné i vystoupení Moniky Bagárové, skvělé módní přehlídky návrhářek Miriam Janásové a Sandry Markové… Celým večerem Vás provede půvabná Kateřina Brožová.

Samotné Semifinále však proběhlo v nádherném Hotelu Kurdějov na jižní Moravě. Zde odborná porota, tvořena především z partnerů soutěže a známých tváří jako například modelka, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, návrhářka Miriam Janásová, loňská vítězka Markéta Konopásková a vítěz Look Bella 2013 Pavel Januš, vybírala celé odpoledne ty nejlepší, kteří postoupili do finále. 12 krásných dívek a 6 mladých mužů. Celé odpoledne bylo zahájeno v tamní restauraci, kde proběhl za přítomnosti všech semifinalistů přípitek s porotou. Poté se mohla vážená porota zúčastnit řízené degustace a na závěr odpoledne měli porotci příležitost poznat soutěžící o něco lépe při bowlingu. Celým dnem vládla příjemná a pohodová atmosféra.

Slavnostní večer pak propukl v 19:00 a nesl se ve znamení ženské krásy a elegance doplněné neméně přitažlivými mužskými protějšky. Dívky oblékly nádherné modely ze Svatebního salonu Dany Svozílkové. Muži představili obleky značky Ceremoni. Svá přitažlivá těla soutěžící předvedli v plavkách značek Relleciga a Wayfarer. Jako poslední značku soutěžící předvedli obuv Shoozers.

O vzhled soutěžících se postaraly nazávislé poradkyně značky Marry Kay Helena Poláková a Irena Rudolfová a kadeřnice ze salonu PETRA´S HAIR FASHION.

Samozřejmě nemohl chybět ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček s jednatelem agentury Ondřejem Špačkem a další porotci z řad partnerů soutěže.Finalisté Look Bella 2016

Semifinále Look Bella 2016 se blíží!

Vloženo: 6. 11. 2016

LOOK BELLA 2016: Jitka Boho, Ondřej Blaho, Nela Slovánková, Kristýna Šebíková a exkluzivní módní show!

Již XIII. ročník prestižní soutěže krásy o nejzajímavější tvář roku LOOK BELLA 2016 se blíží k Semifinálovému večeru. V pondělí 24.10.2016 se krásné prostory Hotelu Kurdějov  pod Pálavskými vrchy promění v přehlídkové molo, kde se 24 krásných dívek a 12 urostlých mužů utká o postup do Velkého Finále. Semifinalisté byli vybráni v rámci veřejných castingů, které probíhaly v krajských městech České republiky. Pořádající agentura Prestige Models připravila v rámci Semifinálového večera bohatý program. V porotě zasedne mimo jiné patronka letošního ročníku zpěvačka a modelka Jitka Boho, návrhářka Miriam Janásová, Česká Miss 2013 Gabriela Franková, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, 2.místo Muž roku 2014 Jan Pippinger a mnoho dalších známých osobností. Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška a primátora města Brna Ing. Petra Vokřála.

 

Módní přehlídky luxusních značek doplní pestrý program

Slavnostním večerem provede sympatická moderátorská dvojice Nela Slováková a Ondřej Blaho, vystoupí Nejkrásnější dívka SuperStar Kristýna Šebíková. Diváci se dále mohou těšit na exhibici thajského boxu a především na velkolepou módní show. Všichni Semifinalisté se na mole předvedou v kolekcích luxusních šatů ze Svatebního studia Dany Svozílkové a obleků Ceremoni, dámských plavek Relleciga a pánských plavek Wayfarer. Vše doplní módní obuv značky Shoozers. Po vyhlášení postupujících následuje afterparty s rautem.

 

Na vítěze čeká titul z prestižní soutěže krásy a spousta dalších cen

Semifinalisté se sejdou již v ranních hodinách a to na soustředění s ubytováním v krásném hotelovém komplexu HOTELU KURDĚJOV na jižní Moravě. A jaké ceny kromě titulu z prestižní soutěže krásy na soutěžící čekají? Nejzajímavější tváře roku LOOK BELLA 2016, které budou zvoleny na finálové Galavečeru v Laser Show Hall v Brně, dne 3.12.2016,  se zúčastní mezinárodní soutěže, dále mohou získat letenky do některé z evropských metropolí od Letiště Brno, vlastní webové stránky od společnosti Webseller, nafocení kampaně pro plavky Relleciga, snowboard s motivem Look Bella od Nano Snowboards, lyže značky Elan, vlasovou kosmetiku, poukazy na nákupy a spoustu dalších cen!
2. skupina semifinalistů Look Bella 2016
3. skupina semifinalistů Look Bella 2016

1. Skupina semifinalistů Look Bella 2016

LOOK BELLA ZVEŘEJŇUJE SEMIFINALISTY 2016

Vloženo: 17. 8. 2016

V květnu a červnu letošního roku proběhly castingy LOOK BELLA 2016 po celé České republice. Z těchto castingů vzešlo 36 semifinalistů. 24 krásných dívek a 12 mladých mužů. Semifinálové kolo proběhne již brzy a bude koncipováno jako neveřejné kolo soutěže. Zde odborná porota vybere letošní finalisty, kteří se o titul LOOK BELLA 2016 utkají 3.12. na slavnostním galavečeru v Brně.                                  

Letošními semifinalisty jsou:

Dívky:

1. Gášpárová Gabriela
2. Houfková Andrea
3. Hojdyszová Julie
4. Lašanová Tereza
5. Puldová Denisa
6. Klobásová Veronika
7. Lekešová Kristina
8. Kopečková Tereza
9. Gráblová Eliška
10. Nejtková Helena
11. Klimešová Sabina
12. Vašíčková Vendula
13. Hlavačková Jana
14. Zockova Michaela
15. Kurková Michaela
16. Skácelová Eliška
17. Rosická Markéta
18. Rozkovcová Karolína
19. Obořilová Tereza
20. Klímová Sabina
21. Zapletalová Radka
22. Faitová Kristýna
23. Štorková Kateřina
24. Faitova Barbora

Muži:
1. Oleják Lukáš
2. Mach Ota
3. Řechtáček Tomáš
4. Ludva Jan
5. Gaspar Kristian
6. Danics Ladislav
7. Diakov Eduard
8. Pernecký Ondřej
9. Kročil Tomáš
10. Jágl Jakub
11. Šoukal Martin

12. Kubánek Martin

Look Bella 2016 představuje nového partnera - Denní lázně Brno

Vloženo: 11. 8. 2016

Denní Lázně Brno

„Péče o sebe sama plně nahrazuje prevenci“

Představujeme Vám moderní brněnské lázeňské centrum ambulantního typu, které má v současném zdravotním systému řadu předností. Přichází s komplexně propracovanými programy. Prokazatelné výsledky představují významnou součást v péči o své zdraví.

Při terapeutických procedurách využíváme nejmodernějších technologií a tradičních léčebných postupů, které obnovují jednotlivé funkce lidského těla. Příjemná atmosféra, odborný přístup a profesionalita pracovníků Vám napomůže k úvaze něco pro sebe a své zdraví udělat.

Specializujeme se na řešení odstranění bolestí zad a kloubů, posílení celkové imunity a detoxikaci organismu, odtučňovací kúry cílené na celkové zhubnutí, odstranění tuku z problematických partií, zpevnění postavy, posílení fyzické kondice, estetické problémy typu celulitida, otoky víček, dvojitá brada.

LOOK BELLA Summer Beach Party 2016 s Kiss Hády

Vloženo: 27. 7. 2016

LOOK BELLA SUMMER BEACH PARTY 2016 a rádio Kiss Hády! 
Přijď si užít spoustu skvělé hudby, úžasné moderátory z Kiss Hády, super zábavu a co více - LETNÍ CASTING! To vše a mnohem víc Tě čeká 22.7.2016 na Vranovské pláži a 30.7.2016 v Autokempu Merkur v Pasohlávkách. 
Nestihla/ Nestihl jsi casting v OC nebo chceš zažít super akci? Přijď za námi na párty!!

Look Bella Summer Beach Party 2016

Strana: 123