logo

Lookbella

Galerie

Předávání cen vítězům u partnerů soutěže Look Bella 2016 (počet souborů: 8)

Na začátku ledna 2017 navštívili výherci soutěže Look Bella Helena Nejtková a Ladislav Danics partnery soutěže a vyzvedli si hodnotné ceny!

Vítězové Look Bella 2016 (počet souborů: 18)

Galavečer Look Bella 2016 a Gala Ples Brno (počet souborů: 48)

Letošní již XIII. ročník soutěže krásy LOOK BELLA 2016 je za námi! Pořádající agentura Prestige Models se opět postarala o úžasný a neopakovatelný zážitek, který se lehce nesl v duchu nadcházejících Vánoc. Celý Galavečer byl unikátní v tom, že probíhalo skloubení historicky prvního Gala Plesu a právě finálového večera, kde 20 finalistů bojovalo o absolutní vítězství. Celým večerem nás provedla úžasná moderátorská dvojice Kateřina Brožová a Ondřej Blaho.

Soustředění před finálem Look Bella 2016 (počet souborů: 19)

Před samotným finálem Look Bella 2016 se uskutečnilo dvoudenní soustředění finalistů. Při tomto soustředění se finalisté zúčastnili nacvičování choreografie v partnerském fitness studiu AZ Fitness, navštívili centrum zábavy Vida park, dozvěděli se zajímavé informace o figuře při přednášce modela Michala Hamáka. Samozřejmě měli i chvíle odpočinku v Denních lázních, kde si postupně každý vyzkoušel jednu z procedur, které Denní lázně Brno nabízejí.

Semifinále Hotel Kurdějov (počet souborů: 31)

Semifinalisté 2016 (počet souborů: 37)