logo

Lookbella

Novinky

Videozáznam z Galavečera LOOK BELLA 2015

Vloženo: 28. 1. 2016

Videozáznam z Galavečera LOOK BELLA 2015, který se konal 16.12.2015 v Laser Show Hall Brno, můžete shlédnout ZDE.

Krásné vítězky LOOK BELLA 2015

Vloženo: 8. 1. 2016

vítězky LOOK BELLA 2015
  
foto: Petra Odrazilová

Vítězky, letošního již XII. ročníku soutěže LOOK BELLA, Markéta Konopásková, Lenka Čepáková a Klára Bolacká
prozradily něco málo ze svého soukromí.

Absolutní vítězka Markéta Konopásková, které je 18 let a studuje Střední školu obchodu, služeb a podnikání a také obor kosmetička, má devítiletou sestru a její oblíbenou barvou je černá, ve které se cítí dobře a modrá, která jí zase ladí k očím. Markétka ráda poslouchá popovou hudbu a mlsný jazýček moc nemá, avšak hřeší čokoládou. Oblíbené jídlo také ne, upřednostňuje ale jídla lehká a zdravá.

Ideální muž je podle ní hezký, hodný gentleman, který má kladný vztah ke sportu.

Na otázku proč se přihlásila do LOOK BELLA 2015 odpověděla, že ,,Soutěž byla výzva, modelingu se již pár let věnuji, tak proč nezkusit štěstí …“. Na to, co jí soutěž dala, odpověděla, že to pro ni byla možnost poznat plno fajn lidí a také zákulisí tak velkého projektu. Celá soutěž pro ni byla nezapomenutelným zážitkem. ,,Na začátku jsem si řekla, že si ji jdu prostě užít a ono to vyšlo …“ Její plány do budoucna jsou především úspěšně složit maturitu a velký sen je věnovat se modelingu naplno. Jak říká: ,,Uvidíme, co rok 2016 přinese“.

My jí tak přejeme úspěšné složení maturitní zkoušky a ať se sny stanou skutečností!

Na další zajímavosti ze soukromí našich krásných vítězek se můžete těšit již brzy!


Galavečer LOOK BELLA 2015 na TV Barrandov PLUS!

Vloženo: 25. 12. 2015

Již v pondělí, 28.12. 2015, ve 20:00 hodin na TV Barrandov PLUS, si nenechte ujít záznam ze závěrečného Galavečera LOOK BELLA 2015!

LOOK BELLA 2015, TV Barrandov PLUS
Připomeňte si neobyčejnou atmosféru tohoto Galavečera letošního, již XII. ročníku soutěže LOOK BELLA 2015.
Nádherné finalistky a přitažlivý finalisté, ženská krása a mužnost, noblesa a elegance, tanec, hudba a energie bojovného umění, to vše byla LOOK BELLA 2015!


Absolutní vítězkou LOOK BELLA 2015 je opět Markétka!

Vloženo: 17. 12. 2015

Markéta Konopásková - LOOK BELLA 2015Kristian Szekeres - LOOK BELLA 2015
   foto: Hájek

Maďarský finalista Kristian a krásná Markéta, to jsou jména vítězů XII. ročníku LOOK BELLA 2015!

Letošní již XII. ročník soutěže krásy LOOK BELLA 2015 je za námi! Pořádající agentura Prestige Models se postarala opět o úžasný zážitek, který se lehce nesl v duchu nadcházejících Vánoc. Celý Galavečer byl unikátní v tom, že do něho postoupilo všech 36 semifinalistů, kteří byli vybráni ze 13ti castingů v krajských městech po celé České republice. Z nich během večera porotci vybrali 18 nejlepších, kteří dále bojovali o titul absolutních vítězů LOOK BELLA 2015. Celým večerem nás provedla moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho.

Hosté si užili opravdu bohatý program. Vystoupilo slovenské sesterské pěvecké duo TWiiNS, které se také ujalo závěrečné dražby korunky vítězky. Korunka byla vydražena za krásných 50 000 Kč, které poputují na konto světové organizace UNICEF. Zazpíval i český popový zpěvák a písničkář s VOXEL. Bojovníci z Arena Fight club Brno předvedli ukázku thajského boxu. Vystoupila také mistrovská taneční skupina EFEKT DANCE BRNO...

Celý večer se nesl ve znamení ženské krásy a elegance doplněné neméně přitažlivými mužskými protějšky. Dívky oblékly nádherné modely návrhářek Sandry Markové a Miriam Janásové doplněné o překrásné šperky značky Swarovski a Lilien Czech Jewelry, které podtrhly také elegantní šaty Francouzského svatebního domu EVANIELLE. Muži představili obleky značek Uomo Napoletano, Ceremoni či Koutný Prostějov. Svá přitažlivá těla soutěžící předvedli ve spodním prádle značek Werso a Simi Secret. A netradiční zážitek zajistila speciálně vyrobená křídla od Arina Couture. Veškeré modely byly doplněny obuví značky Deichmann.

O vzhled soutěžících se postaraly make-up artistky ze společnosti MATIS PARIS a kadeřnice ze salonu PETRA´S HAIR FASHION.

V porotě zasedla spousta významných osobností, jako například modelka, Česká Miss 2014 a zároveň finalistka Look Bella 2009 Gabriela Franková, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, návrhářky Miriam Janásová a Sandra Marková či Jeho Jasnost Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek kníže von Hahn a hrabě z Levantis. Své nástupce vybírali také loňští vítězové Jan Pippinger a Markéta Martinkovičová. Samozřejmě nemohl chybět ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček s jednatelem agentury Ondřejem Špačkem a další porotci z řad partnerů soutěže.

Kdo však v porotě chyběl, byla krásná patronka letošního ročníku LOOK BELLA 2015 Jitka Boho Válková, která se nemohla Galavečera zúčastnit díky příjemným mateřským povinnostem, které ji v tuto chvíli nejvíce zaměstnávají. Přítomné a především soutěžící pozdravila vzdáleně prostřednictvím videa, ve kterém jim popřála krásný a nezapomenutelný večer a především hodně štěstí jak na závěrečném večeru, tak v začátcích jejich kariéry.
 
Maďarský finalista Kristian a krásná Markéta, to jsou jména vítězů XII. ročníku LOOK BELLA 2015!

Absolutními vítězi LOOK BELLA 2015 se stali finalista původem z Maďarska Kristian Szekeres a osmnáctiletá Markéta Konopásková z Českých Budějovic. Vítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Lilien Czech Jewelry a získali hodnotné dary za více než 500 000 Kč. Absolutní vítězka si tak může užívat hodnotné dary za více než 180 000 Kč. Markéta Konopásková si však neodnesla jen titul absolutní vítězky LOOK BELLA 2015, ale získala také titul LOOK BELLA WORLD 2015 prostřednictvím kterého bude reprezentovat agenturu Prestige Models a Českou republiku na některé z mezinárodních soutěží krásy.

Kromě tradičně udělovaných titulů byl letošní ročník výjimečný v tom, že byl udělen nový titul, titul LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015, o jehož vítězce bylo možné rozhodnout prostřednictvím online hlasování na anglickém portále www.portlal4models.com. Hlasovalo se mezi ženami z celé Evropy a vítězkou se stala Anete Šaitere z lotyšské Rigy, která přijala pozvání a přiletěla si převzít cenu až k nám do Brna.     

Doplňující informace a fotografie z průběhu Galavečera naleznete také na facebookových stránkách LOOK BELLA a také na www.prestigemodels.cz.

GRATULUJEME VÍTĚZŮM!

Udělené tituly:
•    LOOK BELLA SILUETA
Dívky:
Lenka Čepáková, Dolní Bojanovice

•    LOOK BELLA ELAN
Muži:
David Bláha, České Budějovice
Dívky:
Klára Bolacká, Oldřišov

    LOOK BELLA INTERNET
Muži:
Kateřina Huňáčková
Dívky:
Lukáš Roh, Praha

    LOOK BELLA WORLD
Dívky:
Markéta Konopásková, České Budějovice

•    LOOK BELLA INTERNATIONAL
Dívky:
Anete Šaitere, Lotyšsko

•    LOOK BELLA 2015 – MUŽI
1.    místo
KRISTIAN SZEKERES, Maďarsko

2.    místo
MATĚJ QUITT, Brušperk

3.    místo
DAVID BLÁHA, České Budějovice

•    LOOK BELLA 2015 – DÍVKY
1.    místo
MARKÉTA KONOPÁSKOVÁ, České Budějovice

2.    místo
LENKA ČEPÁKOVÁ, Dolní Bojanovice

3.    místo
KLÁRA BOLACKÁ, Oldřišov

Porotci XII. ročníku LOOK BELLA 2015

Vloženo: 16. 12. 2015

JIŽ DNES ! Již dnes vypukne závěrečný Galavečer XII. ročníku LOOK BELLA 2015, ze kterého vzejdou noví vítězové, kteří budou kralovat roku 2016.

I Vy můžete rozhodnout o vítězi. Máte poslední hodiny na hlasování pro svého favorita v sekci hlasování.

O těch nejlepších rozhodne porota. Nejenom návrhářky Miriam Janásová a Sandra Marková, ale také modelka, finalistka LOOK BELLA 2009 a Česká Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ a Česká Miss World 2013 LUCIE KOVANDOVÁ.

Gabriela FrankováLucie KovandováStrana: 123