logo

Lookbella

Casting

LOOK BELLA 2015: Přijď na casting a odstartuj svou kariéru třeba jako patronka a tvář letošního ročníku Jitka Válková!

Vloženo: 26. 8. 2015

XII. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje! Registrace na webových stránkách www.lookbella.cz je již spuštěna a pořádající agentura PRESTIGE MODELS právě zveřejnila termíny a místa letošních castingů. Zbývá jen sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting, zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu. Na soutěžící se na všech castinzích bude těšit patronka a tvář letošního ročníku Jitka Válková a nebudou chybět ani dárky od partnerů a zábava!

LOOK  BELLA 2015 a Jitka Válková

A jaké jsou podmínky soutěže? Do dalšího ročníku se mohou opět hlásit všechny krásné, zajímavé a talentované dívky i chlapci do 25 let (dívky s výškou od 170cm a od 15ti let, muži s výškou od 180 cm  a od 17ti let). Na veřejných castinzích, které proběhnou v obchodních centrech po celé České republice, je zkrášlí profesionální kadeřníci i vizážisté, prověří je přehlídkové molo i zkušený fotograf.

Termíny a místa castingů LOOK  BELLA 2015:
Termíny a místa castingů LOOK BELLA 2015
Celá soutěž vrcholí slavnostním galavečerem v Brně 16.12.2015 v prostorách Laser Show Hall. Záznam z letošního Finálového galavečera bude odvysílán na TV Barrandov. Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen od partnerů soutěže, jako např. lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, korunky od LILIEN Czech Jewelry, roční členství do fitness center, luxusní kosmetiku, exkluzivní vlasovou péči, roční kůru na vlasy Donna Hair Forte a mnoho dalšího. Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD 2015 bude pak reprezentovat ag. PRESTIGE MODELS a Českou republiku na některé z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Registrovat se můžete již nyní na www.lookbella.cz v záložce „registrace“.

Neváhej, přihlas se a přijď za námi na některý z castingů. Třeba se právě Ty staneš letošní vítězkou/vítězem LOOK BELLA 2015!Castingy LOOK BELLA 2015

Vloženo: 11. 2. 2015

Castingy LOOK BELLA 2015 budou opět probíhat v nejnavštěvovanějších obchodních centrech po ČR vždy od 14:00 do 18:00 hod.

Termíny budou zveřejněny o prázdninách. Sledujte také naše facebookové stránky LOOK BELLA.

Těšíme se na Vás!

Strana: 1