logo

Lookbella

Novinky

Velké finále LOOK BELLA 2013: Helena Zeťová zazpívala vítězům, cenu předal i 6. Nejkrásnější muž planety Antonín Beránek!

Vloženo: 21. 12. 2013

Jubilejní X. ročník soutěže krásy Look Bella 2013 je za námi!

Během velkolepého finálového večera se o titul z prestižní soutěže krásy, kterou pořádala agentura Prestige Models, utkalo 13 dívek a 7 mladých mužů z celé České republiky. Celým večerem provedl oblíbený herec a moderátor Mirek Šimůnek, vystoupila populární zpěvačka Helena Zeťová a nejkrásnější dívka SuperStar Kristýna Šebíková. Program byl doplněn exhibicí bojového umění pod záštitou Czech Muay Thai Association. Finále soutěže LOOK BELLA 2013 zúčastnilo více než 400 V.I.P. osobností. Na prestižní soutěž krásy zavítala i ředitelka charitativní organizace UNICEF Pavla Gomba, modelka Aneta Vignerová, světoznámý fotograf Rossano B. Maniscalchi, vítěz Look Bella 2010 i 6. Nejkrásnější muž planety a Nejkrásnější muž Evropy Antonín Beránek.


Velkolepá scéna v hotelu Clarion Congress Hotel Prague představila luxusní módní značky

Nejkrásnější dívky a svalnatí muži na velkolepé scéně předvedli v přehlídkách exkluzivního spodního prádla ETAM. Dívky představily šaty značky STYLE MODA a luxusní společenské a svatební šaty salonu NAΪVE. Mladé muže jsme potom viděli nejen v oblecích značky MAX MORETTI. Módní show doplnily kabelky luxusních značek DIOR, LOUIS VUITTON a CHANEL a také speciální dortíky z cukrárny KOLBABA. Všech 13 dívek mohli diváci vidět v luxusní kolekci plavek návrhářky SONI HLAVÁČKOVÉ. Program večera také obohatila tombola a dražba korunky vítězky, přičemž část výtěžku bude věnována charitativní organizaci UNICEF. O dokonalý styl soutěžících se postarali zkušení kadeřníci ze salonu MISHA HAIR STUDIO a vizážistky značky MAX FACTOR.

Andrea a Pavel vybojovali pobyt na Kubě a spoustu dalších cen!

Absolutní vítězkou LOOK BELLA 2013 se stala čerstvě osmnáctiletá Andrea Žiačiková z Brna, vítězem pak dvacetičtyřletý Pavel Januš ze Střelic. Vítězové si odnesli speciálně navržené korunky a brože pro X. jubilejní ročník soutěže od Šenýr Bijoux, získali také vlastní internetové stránky od společnosti Webseller, lyže či snowboard Elan, vlasovou kosmetiku, poukazy na nákupy a především pak týdenní pobyt na Kubě od společnosti Casa Cuba.cz a spoustu dalších hodnotných cen. Doplňující informace a fotografie z průběhu soutěže najdete také na facebookových stránkách LOOK BELLA 2012 i na www.look-bella.cz
na www.prestigemodels.cz.

Udělené tituly:
• LOOK BELLA SILUETA
Natálie Stravová, Brno

• LOOK BELLA ELAN
Muži:
Jakub Hanke, Brno
Dívky:
Zuzana Onderišinová, Bratislava

• LOOK BELLA INTERNET
Muži:
Pavel Januš, Střelice
Dívky:
Veronika Thielová, Ostrava

• LOOK BELLA SYMPATIE
Muži:
Daneil Le, Ústí nad Labem
Dívky:
Karolína Humečková, Praha

• LOOK BELLA MAXIMUS (titul udělen v rámci Semifinále v Brně)
Adriana Sekaninová, Hodonín


LOOK BELLA 2013 – MUŽI
1. místo
PAVEL JANUŠ, Střelice

2. místo
TOMÁŠ ŘIČICA, Vnorovy

3. místo
JAKUB HANKE, Brno


• LOOK BELLA 2013 – DÍVKY
1. místo
ANDREA ŽIAČIKOVÁ, Brno

2. místo
ADRIANA SEKANINOVÁ, Hodonín

3. místo
VERONIKA THIELOVÁ, Ostrava

Vítězové LOOK BELLA 2013

Aneta Vignerová na LOOK BELLA 2013 Antonín Beránek na LOOK BELLA 2013

Vítěz a vítězka LOOK  BELLA 2013 Vítězka LOOK BELLA 2013 Andrea Žiačiková

Známe vítěze hlasování o LOOK BELLA Divoká Karta 2013!

Vloženo: 9. 12. 2013

Celý 1 měsíc mělo 12 dívek a 6 mužů, kteří ze Semifinále nepostoupili do Velkého Finále LOOK BELLA 2013 na to, aby sbírali hlasy prostřednictvím internetu a SMS zpráv. Divokou kartu ale mohla získat jen 1 dívka a 1 muž. Hlasování bylo ukončeno o půlnoci 8.12.2013 (resp. z 8.12 na 9.12.2013) a kdo  vybojoval nejvíce hlasů?
 
Divokou kartu získali:
Adéla Holšanová a Jakub Žák. Gratulujeme a těšíme se na ně na Finálovém Galavečeru 19.12.2013 v Clarion Congress Hotel Prague****!!!

LOOK BELLA Divoká karta - dívka LOOK BELLA Divoká karta - muž

Velké finále se blíží a tím i volba LOOK BELLA 2013!

Vloženo: 4. 12. 2013

Velké finále se bude konat v Praze, ve čtvrtek 19.12.2013 od 19:30 v originálních prostorách Clarion Congress Hotel Prague****.

V rámci galavečera se můžete těšit na 20 soutěžících dívek a mužů, atraktivní program a významné osobnosti z řad a prostředí  špičkových manažerů, podnikatelů, politiků, ambasadorů kultury i společenského života.

Celým večerem bude provázet oblíbený herec a moderátor MIREK ŠIMŮNEK, vystoupí také populární zpěvačky HELENA ZEŤOVÁ a KRISTÝNA ŠEBÍKOVÁ, a další…

Ze známých osobností lze uvést například světoznámého italského fotografa Rossano B. Maniscalchiho, mistra světa v rally Martina Prokopa, Miss ČR 2009 Anetu Vignerovou, finalistku České Miss, vítězku LOOK BELLA 2012 Veroniku Krajplovou či vítěze LOOK BELLA 2010 a Muže roku 2013 Antonína Beránka a další vítěze této prestižní soutěže…

Soutěžící finále LOOK BELLA 2013 uvidíte v přehlídkách spodního prádla ETAM. Dívky představí šaty značky STYLE MODA a luxusní společenské a svatební šaty salonu NAΪVE. Mladé muže potom uvidíte v oblečení BLAŽEK a v exkluzivních oblecích značky MAX MORETTI. Módní show doplní kabelky luxusních značek DIOR, LOUIS VUITTON i CHANEL,…

V rámci VELKÉHO FINÁLE budou uděleny tyto tituly:
• LOOK BELLA 2013
• LOOK BELLA INTERNET
• LOOK BELLA SILUETA
• LOOK BELLA SYMPATIE
• LOOK BELLA ELAN

Během večera Vás také čeká bohatá tombola a dražba korunky vítězky. Část výtěžku z tomboly i dražby bude věnována charitativní organizaci UNICEF.
Po vyhlášení postupujících si Vás dovolíme pozvat na afterparty a pohoštění ve formě rautu.
 
Soutěžící budou česat kadeřníci z exkluzivního kadeřnického salonu MISHA HAIR STUDIO. O dokonalou vizáž dívek a mužů se postará tým odbornic ze salonu MAX FACTOR.

Těšíme se na Finále jubilejního 10. Ročníku soutěže LOOK BELLA 2013!

Finále LOOK BELLA 2013

Tleskáme! Antonín Beránek se stal 6. nejkrásnějším mužem světa!

Vloženo: 24. 11. 2013

Antonín Beránek je držitelem titulu LOOK BELLA 2010, Mužem roku 2013, ale také 6. nejkrásnějším mužem planety pro rok 2013! Moc gratulujeme a držíme pěsti v jeho skvěle nastartované kariéře!

Chcete Antonína použít do své kampaně? Kontaktujte nás na emailu: info@prestigemodels.cz.

Muž roku a vítěz LOOK BELLA Antonín Beránek Muž roku a vítěz LOOK BELLA Antonín Beránek

Známe finalisty LOOK BELLA 2013!

Vloženo: 11. 11. 2013

Známe finalisty LOOK BELLA 2013!
Semifinále jubilejního X. ročník prestižní soutěže krásy o nejzajímavější tvář roku LOOK BELLA 2013 se konalo ve čtvrtek 7.11.2013 v originálních prostorách brněnského letiště, kde se 24 krásných dívek a 12 urostlých chlapců utkalo o postup do Velkého Finále. V porotě zasedl mimo jiné Muž roku 2013 Antonín Beránek, závodník rally Martin Prokop i populární Karolína Krézlová. Akce se konla pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje a primátora města.

Módní přehlídky luxusních značek doplní pestrý program
Slavnostním večerem provázel oblíbený herec a moderátor Mirek Šimůnek a vystoupila Nejkrásnější dívka SuperStar Kristýna Šebíková. Diváci shlédli originální taneční vystoupení s hadem, exhibici thajského boxu a především velkolepou módní show. Všichni Semifinalisté se na mole předvedli v kolekcích značek Esprit, Evanielle, Ceremoni a Reserved. Luxusní ozdobou byly také kabelky Lugore Fashion značek Dior, Louis Vuitton nebo Chanel. Atraktivní program doplnila i tombola, kde hosté mohli vyhrát např. letenku pro 2 osoby do Londýna od Letiště Brno,  auto na víkend od společnosti Brnocar, wellness pobyt v hotelu Maximus Resort a spoustu dalších cen. Část výtěžku z tomboly bude věnována charitativní organizaci UNICEF.

Finalisté a ceny
A jaké ceny kromě titulu z prestižní soutěže krásy na soutěžící čekají? Nejzajímavější tváře roku LOOK BELLA 2013 mohou získat týdenní pobyt v Havaně od CasaCuba.cz, profesionální focení se světoznámým fotografem Rossano B. Maniscalchim, vlastní webové stránky od společnosti Webseller, lyže či snowboard Elan, vlasovou kosmetiku, poukazy na nákupy a spoustu dalších cen! Další informace a fotografie z castingů naleznete také na www.prestigemodels.cz, www.lookbella.cz a na facebookových stránkách.

Do finále se probojovali tito soutěžící:
Dívky:
Č.1 – Andrea Žiačiková
Č.3 – Veronika Kučerová
Č.5 – Marie Kumberová
Č.6 – Karolína Humečková
Č.7 – Kateřina Knopová
Č.8 – Adriana Sekaninová
Č.9 – Nicolle Vymětalová
Č.12 – Natálie Stejskalová
Č.17 – Zuzana Onderišinová
Č.19 – Tereza Jedličková
Č.22 – Veronika Thielová
Č.24 – Natálie Stravová

Muži:
Č.1 – Tomáš Řičica
Č.2 – Jakub Hanke
Č.5 – Pavel Januš
Č.6 – Petr Mušálek
Č.7 – Petr Procházka
Č.10 – Daniel Le

Finalisté LOOK BELLA 2013


Titul LOOK BELLA Maximus 2013 získala dívka č.8, Adriana Sekaninová! Gratulujeme.

LOOK BELLA Maximus 2013

Strana: 123