logo

Lookbella

Novinky

Soutěžte s partnerem LOOK BELLA 2012 - portálem GastroQueen.com o skvělé ceny!

Vloženo: 4. 1. 2013
Znáte skvělý recept na to nejlahodnější cukroví? Podělte se o něj se čtenáři portálu GASTROQUEEN.COM a navíc vyhrajte jednu z hlavních cen! Vkládejte recepty na originální cukroví, sdílejte odkazy na svých facebookových profilech, získejte nejvíce hlasů a získejte dárek i po Vánocích!

Pokud zrovna neholdujete sladkému, je tu šance i pro Vás! Přidejte se do soutěže s receptem na pravou štědrovečerní večeři, představte čtenářům GASTROQUEEN.COM, jaká večeře se na Štědrý den servíruje právě u Vás doma, a získejte některý z nových kuchyňských pomocníků. Kromě klasické české večeře jakou je bezpochyby kapr a bramborový salát, můžete také přihlásit originální recepty na speciality, které se o Vánocích podávají v jiných zemích!

Protože na ty nejlepší a nejnovější chutě můžete narazit až o Vánočních svátkách, soutěžit s námi máte možnost až do pondělí 14.1.2013! I po Vánocích si tak můžete udělat radost skvělým dárkem! Ze všech přihlášených receptů vyhrávají první 3 s největším počtem hlasů.

A o jaké ceny hrajeme?
1.místo - LUXUSNÍ LASAGNERA - univerzální zapékací nádoba, která je vhodná na pečení a servírování sladkých i slaných jídel
... a navíc speciální výživný krém na ruce a nehty!

2.místo - ELEGANTNÍ ZESPRESSO MINI MIXER
... a navíc speciální výživný krém na ruce a nehty!

3.místo - PRAKTICKÁ DESIGNOVÁ CUKŘENKA
.... a navíc kvalitní balzám na rty pro zvětšení objemu!

Těšíme se na spoustu originálních receptů a přejeme hodně štěstí nejen v samotné soutěži!